Aktualności

21 czerwca, 2020

O rynku zegarków w Polsce i na świecie dla „Gazety Wyborczej”.

Jak w czasach pandemii wygląda sektor zegarkowy? Jakie zmiany zaszły i co one znaczą dla branży? Na te i szereg innych pytań odpowiadaliśmy dla "Gazety Wyborczej" z innymi ekspertami z kraju.
27 kwietnia, 2020
zegarki Charles BowTie nominowane w konkursie Influencer's TOP

Zegarki Charles BowTie zdobyły nominację do konkursu Influencer’s Top w kategorii „style”!

Jak co roku agencja All ABUT Life organizuje ogólnopolski konkurs Influencer's Top z udziałem wielu gwiazd, celebrytów oraz influencerów. Znani i lubiani testują i oceniają najmodniejsze produkty tego sezonu. W tym elitarnym gronie znalazły się również zegarki Charles BowTie.
16 kwietnia, 2020
Partnerski program badawczy Watch OUT! Pro Watches i Antologic

WATCH OUT! – Partnerski projekt badawczy

PRO WATCHES wraz z ekspertami z firmy Antologic uruchamia projekt WATCH OUT! Ma on na celu zbadanie potrzeb przemysłu zegarkowego odnośnie nowoczesnych technologii.
10 kwietnia, 2020
Wielkie liczenie marek zegarkowych pro watches

AKCJA: Wielkie Liczenie Marek Zegarkowych

Ile jest marek zegarkowych? Czy ktoś je kiedyś policzył? Czy największy wykaz marek zegarkowych stworzą Polacy? PRO WACTHES podejmuje wyzwania skatalogowania jak największej ilości marek zegarkowych. Rusza akcja: Wielkie Liczenie Marek Zegarkowych!
3 kwietnia, 2020
akcja cel:covid-19 organizowana przez traser polska

Traser® walczy z koronawirusem.

Jeśli oglądałeś film „Kompania braci”, to rozumiesz, co to znaczy współdziałanie, solidarność i potrzeba jednoczenia się w trudnych chwilach. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować ze wspaniałymi ludźmi z salonów partnerskich, którzy rozumieją powagę sytuacji i wsparli nas w akcji CEL: COVID-19.
30 marca, 2020
PRO WATCHES pomaga wraz z Kancelaria Prawną Dawida Bugajskiego

Darmowa pomoc prawna dla właścicieli salonów jubilersko-zegarkowych.

Chcąc pomóc właścicielom salonów zegarkowo-jubilerskich uruchomiliśmy przy współpracy z Kancelarią Prawną Dawida Bugajskiego „Dni darmowych konsultacji”.
12 lutego, 2020
kolorowe zegarki Charles BowTie wraz z paskiem i muszką w cenie 390 zł

Zegarki Charles BowTie już w sprzedaży.

Na początku lutego otworzyliśmy pierwsze kolekcje z wielobarwnymi, radosnymi i niezaprzeczalnie zwracającymi na siebie uwagę zegarkami Charles BowTie.
20 listopada, 2019
Szkolenie PRO WATCHES dla załogi Zegarek.net

Szkolenie dla zegarek.net

W urokliwym Karpaczu, u stóp Śnieżki szkoliliśmy pracowników firmy Brylant, do której należy sklepu zegarek.net oraz sieć sklepów Harff. W czasie 3 dni szkoleniowych skupiliśmy się na technikach obsługi klienta w sklepie z zegarkami i biżuterią, skutecznym budowaniu relacji z klientem oraz rozwiązywaniu najczęstszych problemów pracowników salonów jubilersko-zegarkowych.
30 października, 2019
zegarek Epos

Szkolenie z zegarków marki Epos

Na zlecenie firmy Chronoonline Sp. z o.o., oficjalnego dystrybutora marki Epos w Polsce, PRO WATCHES przegotowało i przeprowadziło szkolenie dla załóg mających w swoim portfolio zegarki ego rodzinnego, szwajcarskiego brandu.
1 października, 2019
prezentacja w siedzibie marki traser w Niederwangen. Prowadzący (od lewej) Paweł Kamiński i Paweł Biernacki z PRO Watches

Polska prezentacja z okazji 30-lecia marki traser® oraz 50-lecia mb microtec w Niederwangen

Wrzesień 2019 roku to dla marki traser® - światowego lidera zegarków taktycznych oraz dla firmy mb microtec – potentata i twórcy technologi GTLS (Gas Tritium Light Sources) czas do celebrowania okrągłych jubileuszy powstania.