Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Aktualności - Pro Watches - szkolenia i strategie dla branży zegarkowej

Aktualności

28 kwietnia, 2021

PRO WATCHES oficjalnym dystrybutorem marki FORTIS!

Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem legendarnej marki FORTIS!
16 listopada, 2020
Paweł Biernacki w serialu "Na tropie trasera"

PRO WATCHES realizuje pierwszy na świecie serial o zegarkach!

15 listopada 2020 roku miała miejsce premiera serialu „Na tropie trasera”. To pierwszy tego typu projekt na świecie, kiedy nakręcono 7-odcinkowy serial o zegarkach i to w mocno nieszablonowej konwencji. Scenariusz, produkcja i reżyseria – PRO WATCHES.
21 września, 2020

Bierzemy udział w Wielkiej Maturze z Wiedzy o Zegarkach 2020

19go września w budynku Agory w Warszawie odbyła się druga edycja Wielkiej Matury z Wiedzy o Zegarkach. Miałem okazję reprezentować firmę PRO WATCHES w roli jurora.
14 sierpnia, 2020

PRO WATCHES wyłącznym dystrybutorem zegarków marki U-BOAT w Polsce!

Wiele miesięcy negocjacji, dziesiątki wysłanych maili, setki zapisanych stron, ale w końcu mamy to, o co walczyliśmy – wyłączną dystrybucję marki U-BOAT w Polsce!
21 czerwca, 2020

O rynku zegarków w Polsce i na świecie dla „Gazety Wyborczej”.

Jak w czasach pandemii wygląda sektor zegarkowy? Jakie zmiany zaszły i co one znaczą dla branży? Na te i szereg innych pytań odpowiadaliśmy dla "Gazety Wyborczej" z innymi ekspertami z kraju.
27 kwietnia, 2020
zegarki Charles BowTie nominowane w konkursie Influencer's TOP

Zegarki Charles BowTie zdobyły nominację do konkursu Influencer’s Top w kategorii „style”!

Jak co roku agencja All ABUT Life organizuje ogólnopolski konkurs Influencer's Top z udziałem wielu gwiazd, celebrytów oraz influencerów. Znani i lubiani testują i oceniają najmodniejsze produkty tego sezonu. W tym elitarnym gronie znalazły się również zegarki Charles BowTie.
16 kwietnia, 2020
Partnerski program badawczy Watch OUT! Pro Watches i Antologic

WATCH OUT! – Partnerski projekt badawczy

PRO WATCHES wraz z ekspertami z firmy Antologic uruchamia projekt WATCH OUT! Ma on na celu zbadanie potrzeb przemysłu zegarkowego odnośnie nowoczesnych technologii.
10 kwietnia, 2020
Wielkie liczenie marek zegarkowych pro watches

AKCJA: Wielkie Liczenie Marek Zegarkowych

Ile jest marek zegarkowych? Czy ktoś je kiedyś policzył? Czy największy wykaz marek zegarkowych stworzą Polacy? PRO WACTHES podejmuje wyzwania skatalogowania jak największej ilości marek zegarkowych. Rusza akcja: Wielkie Liczenie Marek Zegarkowych!
3 kwietnia, 2020
akcja cel:covid-19 organizowana przez traser polska

Traser® walczy z koronawirusem.

Jeśli oglądałeś film „Kompania braci”, to rozumiesz, co to znaczy współdziałanie, solidarność i potrzeba jednoczenia się w trudnych chwilach. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować ze wspaniałymi ludźmi z salonów partnerskich, którzy rozumieją powagę sytuacji i wsparli nas w akcji CEL: COVID-19.
30 marca, 2020
PRO WATCHES pomaga wraz z Kancelaria Prawną Dawida Bugajskiego

Darmowa pomoc prawna dla właścicieli salonów jubilersko-zegarkowych.

Chcąc pomóc właścicielom salonów zegarkowo-jubilerskich uruchomiliśmy przy współpracy z Kancelarią Prawną Dawida Bugajskiego „Dni darmowych konsultacji”.