15 listopada, 2023

Przegląd najnowszych newsów i ciekawostek z branży zegarkowej na stronaozegarkach.pl! 

Z przyjemnością informujemy, że w październiku uruchomiliśmy nasz serwis informacyjny poświęcony zegarkom. O czym przeczytacie na stronie? 
27 grudnia, 2021

„We are Fortis” – poznaj jedną z najciekawszych marek zegarkowych świata.

co robią, mają wyznaczony precyzyjnie cel oraz czerpią ogromną radość w dostarczaniu światu jednych z najlepszych toolwatch'y dostępnych na naszym globie.
28 kwietnia, 2021

PRO WATCHES oficjalnym dystrybutorem marki FORTIS!

Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem legendarnej marki FORTIS!
16 listopada, 2020

PRO WATCHES realizuje pierwszy na świecie serial o zegarkach!

15 listopada 2020 roku miała miejsce premiera serialu „Na tropie trasera”. To pierwszy tego typu projekt na świecie, kiedy nakręcono 7-odcinkowy serial o zegarkach i to w mocno nieszablonowej konwencji. Scenariusz, produkcja i reżyseria – PRO WATCHES.
21 września, 2020

Bierzemy udział w Wielkiej Maturze z Wiedzy o Zegarkach 2020

19go września w budynku Agory w Warszawie odbyła się druga edycja Wielkiej Matury z Wiedzy o Zegarkach. Miałem okazję reprezentować firmę PRO WATCHES w roli jurora.
14 sierpnia, 2020

PRO WATCHES wyłącznym dystrybutorem zegarków marki U-BOAT w Polsce!

Wiele miesięcy negocjacji, dziesiątki wysłanych maili, setki zapisanych stron, ale w końcu mamy to, o co walczyliśmy – wyłączną dystrybucję marki U-BOAT w Polsce!
21 czerwca, 2020

O rynku zegarków w Polsce i na świecie dla „Gazety Wyborczej”.

Jak w czasach pandemii wygląda sektor zegarkowy? Jakie zmiany zaszły i co one znaczą dla branży? Na te i szereg innych pytań odpowiadaliśmy dla "Gazety Wyborczej" z innymi ekspertami z kraju.
27 kwietnia, 2020

Zegarki Charles BowTie zdobyły nominację do konkursu Influencer’s Top w kategorii „style”!

Jak co roku agencja All ABUT Life organizuje ogólnopolski konkurs Influencer's Top z udziałem wielu gwiazd, celebrytów oraz influencerów. Znani i lubiani testują i oceniają najmodniejsze produkty tego sezonu. W tym elitarnym gronie znalazły się również zegarki Charles BowTie.
16 kwietnia, 2020

WATCH OUT! – Partnerski projekt badawczy

PRO WATCHES wraz z ekspertami z firmy Antologic uruchamia projekt WATCH OUT! Ma on na celu zbadanie potrzeb przemysłu zegarkowego odnośnie nowoczesnych technologii.
10 kwietnia, 2020

AKCJA: Wielkie Liczenie Marek Zegarkowych

Ile jest marek zegarkowych? Czy ktoś je kiedyś policzył? Czy największy wykaz marek zegarkowych stworzą Polacy? PRO WACTHES podejmuje wyzwania skatalogowania jak największej ilości marek zegarkowych. Rusza akcja: Wielkie Liczenie Marek Zegarkowych!