PRO Bono

Akcję PRO Bono uruchomiliśmy z myślą o właścicielach, managerach i pracownikach salonów branży jubilersko – zegarkowej.

Wychodzimy z założenia, że czasy szczególnie trudne powinny jednoczyć ludzi. Każdego rodzaju wsparcie jest teraz wyjątkowo istotne i cenne. Dlatego w tym ciężkim dla wszystkich czasie, chcemy podzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, rezygnując z jakichkolwiek opłat. W tym celu rozpoczynamy cykl DARMOWYCH KONSULTACJI, który nazwaliśmy akcją PRO Bono.

Na czym polega akcja PRO Bono?

salonu jubilersko – zegarkowego, możesz do nas wysłać maksymalnie dwa, nurtujące Cię pytania o tematyce branżowej. W ciągu 48 godzin udzielimy na nie odpowiedzi.

Przykładowe zagadnienia, w jakich możemy udzielić porad, wskazówek:

Jak mogę zagospodarować czas swoich pracowników w czasie epidemii?

Kiedy mogę anulować zamówienia towaru?

Posiadam sklep internetowy. Co mógłbym w nim ulepszyć?

Chciałbym sprzedawać zegarki przez internet. Na co warto zwrócić uwagę?

Jakimi działaniami mogę promować sklep stacjonarny lub internetowy?

Jak mogę podtrzymać kontakt z moimi klientami w czasie epidemii?

Tak naprawdę inicjatywa należy do Ciebie. Sam wiesz, co stanowi Twój największy problem i w jakim temacie potrzebowałbyś wsparcia. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, abyś zyskał wiedzę, mogącą Ci pomóc w rozwiązaniu danego dylematu.

Pamiętaj jednak, aby nasze odpowiedzi traktować jako pewne wskazówki, a nie jako gotowe przepisy na zażegnanie problemu. Celem tej akcji jest uczulenie na pewne kwestie, zbudowanie świadomości oraz wskazanie możliwych do wykorzystania opcji. Specjalizujemy się w tematach branżowych sektora zegarkowego. I na tych kwestiach prosimy się skupić.

W jakich sprawach nie udzielamy konsultacji?


- z zakresu porad prawnych
- z zakresu spraw technicznych związanych z branżą IT (systemy e-commerce, SEO, itd.)

Jak wysłać zapytanie?

Czas programu PRO Bono jest limitowany i ograniczony do momentu wznowienia pracy w centrach handlowych branży zegarkowej.

Wyślij wiadomość